Resultat Total - Pr. aldersgruppe uden mellemtider 
 
  Stævne navn  Venskabsstævne HVSK og Vest    Udskriftsdato  09 november 2014   
  Stævne by  Hvidovre    Udskriftstidspunkt  20:29   
  Arrangør  Hvidovre Svømmeklub         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  09 november 2014         
 
 
Løb 1, 100m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2003-2004 
 
Plac.  Navn  Født  Klub            Opnået  Status 











 
Marie Reno Bernack  2003  Hvidovre Svømme Klub            1:25.69   
Lykke Fang  2003  Hvidovre Svømme Klub            1:25.96   
Emma Bruhn  2003  Hvidovre Svømme Klub            1:26.67   
Karla Banke Mathisen  2003  Vest-Brøndby            1:32.60   
Ida Lynge Bentved  2003  Vest-Brøndby            1:36.73   
Mathilde Bennetzen  2004  Vest-Brøndby            1:37.91   
Amalie Nissov-Johannsen  2003  Vest-Brøndby            1:40.44   
Anna Rusborg  2004  Hvidovre Svømme Klub            1:41.61   
Signe Henriksen  2004  Vest-Brøndby            1:47.57   
10  Lykke Gøttrup Jensen  2004  Vest-Brøndby            1:49.36   
11  Mikkeline Poulsen  2004  Vest-Brøndby            1:52.82   
                     
 
Løb 1, 100m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2005-2006 
 
Plac.  Navn  Født  Klub            Opnået  Status 











 
Ida Jacobsen  2005  Vest-Brøndby            1:53.69   
Alberte K. Andersen  2006  Vest-Brøndby            2:04.67   
Alma Gotfredsen  2005  Vest-Brøndby            2:04.68   
Caroline Svane  2005  Vest-Brøndby            2:14.20   
Marie Nissov-Johansen  2006  Vest-Brøndby            2:17.37   
Kathrine Holm  2005  Vest-Brøndby            2:18.80   
Natascha Packert-Frandsen  2005  Vest-Brøndby            2:21.10   
Rebecca Loft Helms  2006  Vest-Brøndby            2:21.34   
Selina Koch-Mathews  2005  Vest-Brøndby            2:41.57   
                     
 
Løb 2, 100m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 2001-2002 
 
Plac.  Navn  Født  Klub            Opnået  Status 











 
Andreas Gammelgaard  2002  Hvidovre Svømme Klub            1:12.42   
Anders Skousen  2002  Hvidovre Svømme Klub            1:12.73   
                     
 
Løb 2, 100m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 2003-2004 
 
Plac.  Navn  Født  Klub            Opnået  Status 











 
Marius Kjær Hoelgaard  2004  Hvidovre Svømme Klub            1:32.27   
Oskar Bondo Siegumfeldt  2004  Hvidovre Svømme Klub            1:34.03   
Daniel Bornhøft Nielsen  2004  Vest-Brøndby            1:35.24   
Kasper Kusk  2003  Hvidovre Svømme Klub            1:42.43   
William Mitchell  2004  Vest-Brøndby            1:49.84   
Josef Kindy  2003  Hvidovre Svømme Klub            1:50.29   
Esben Rasmussen  2004  Vest-Brøndby            1:52.07   
Cassius Arbo Christensen  2003  Vest-Brøndby            1:57.38  MD1 
                     
 
Løb 2, 100m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 2005-2006 
 
Plac.  Navn  Født  Klub            Opnået  Status 











 
Sebastian Egenhardt  2006  Vest-Brøndby            1:49.02   
Magnus Steen Andersen  2006  Vest-Brøndby            1:49.26   
Ditlev Queitsch  2006  Vest-Brøndby            1:49.73   
Gustav Steen Andersen  2006  Vest-Brøndby            1:57.38  MD2 
Hugo Haakansson  2006  Vest-Brøndby            1:59.64   
                     
 
Løb 3, 100m Brystsvømning Damer, Finaler Årg. 2003-2004 
 
Plac.  Navn  Født  Klub            Opnået  Status 











 
Frida Hvirring Kragh  2004  Hvidovre Svømme Klub            1:47.06   
Karla Banke Mathisen  2003  Vest-Brøndby            1:57.97   
Amalie Nissov-Johannsen  2003  Vest-Brøndby            2:02.79   
Signe Henriksen  2004  Vest-Brøndby            2:05.87   
Lykke Gøttrup Jensen  2004  Vest-Brøndby            2:12.39   
Mikkeline Poulsen  2004  Vest-Brøndby            2:12.74   
Anna Rusborg  2004  Hvidovre Svømme Klub            2:14.65   
                     
 
Løb 3, 100m Brystsvømning Damer, Finaler Årg. 2005-2006 
 
Plac.  Navn  Født  Klub            Opnået  Status 











 
Josefine Staudt  2005  Vest-Brøndby            2:07.81   
Ida Jacobsen  2005  Vest-Brøndby            2:20.67   
                     
 
Løb 4, 100m Brystsvømning Herrer, Finaler Årg. 2001-2002 
 
Plac.  Navn  Født  Klub            Opnået  Status 











 
Elia Latta  2002  Hvidovre Svømme Klub            1:38.61   
Mathias Berner Jensen  2002  Hvidovre Svømme Klub            1:42.48   
                     
 
Løb 4, 100m Brystsvømning Herrer, Finaler Årg. 2003-2004 
 
Plac.  Navn  Født  Klub            Opnået  Status 











 
Oscar Cleemann  2003  Hvidovre Svømme Klub            1:43.53   
Daniel Bornhøft Nielsen  2004  Vest-Brøndby            2:06.06   
Cassius Arbo Christensen  2003  Vest-Brøndby            2:19.85   
                     
 
Løb 4, 100m Brystsvømning Herrer, Finaler Årg. 2005-2006 
 
Plac.  Navn  Født  Klub            Opnået  Status 











 
Sebastian Egenhardt  2006  Vest-Brøndby            2:34.72   
                     
 
Løb 6, 200m Rygsvømning Herrer, Finaler Årg. 2001-2002 
 
Plac.  Navn  Født  Klub            Opnået  Status 











 
Tor Ejrnæs  2002  Hvidovre Svømme Klub            3:08.21   
                     
 
Løb 7, 50m Butterfly Damer, Finaler Årg. 2003-2004 
 
Plac.  Navn  Født  Klub            Opnået  Status 











 
Mie Bidsted Hansen  2003  Hvidovre Svømme Klub            47.04   
                     
 
Løb 8, 50m Butterfly Herrer, Finaler Årg. 2003-2004 
 
Plac.  Navn  Født  Klub            Opnået  Status 











 
Kasper Kusk  2003  Hvidovre Svømme Klub            57.42   
                     
 
Løb 9, 50m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2003-2004 
 
Plac.  Navn  Født  Klub            Opnået  Status 











 
Ida Lynge Bentved  2003  Vest-Brøndby            42.42   
Karla Banke Mathisen  2003  Vest-Brøndby            43.26  MD1 
Lili Young Iversen  2004  Hvidovre Svømme Klub            43.26  MD2 
Mathilde Bennetzen  2004  Vest-Brøndby            43.57   
Anna Rusborg  2004  Hvidovre Svømme Klub            45.81   
Signe Henriksen  2004  Vest-Brøndby            47.87   
Amalie Nissov-Johannsen  2003  Vest-Brøndby            47.90   
Mikkeline Poulsen  2004  Vest-Brøndby            49.62   
Lykke Gøttrup Jensen  2004  Vest-Brøndby            51.98   
10  Emilie Prytz Tillisch  2004  Hvidovre Svømme Klub            1:10.87   
                     
 
Løb 9, 50m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2005-2006 
 
Plac.  Navn  Født  Klub            Opnået  Status 











 
Malou Nielsen  2005  Hvidovre Svømme Klub            44.27   
Nicoline Mørch Andersen  2005  Hvidovre Svømme Klub            48.61   
Ida Jacobsen  2005  Vest-Brøndby            50.62   
Lærke Dann-Nielsen  2005  Hvidovre Svømme Klub            50.62   
Filippa Jasmia Skikkild  2005  Hvidovre Svømme Klub            51.99   
Gaia Kruse  2005  Hvidovre Svømme Klub            52.18   
Alma Gotfredsen  2005  Vest-Brøndby            54.89   
Ellen Kyndi Serup  2005  Hvidovre Svømme Klub            54.89   
Caroline Svane  2005  Vest-Brøndby            56.71   
10  Marie Nissov-Johansen  2006  Vest-Brøndby            59.17   
11  Alberte K. Andersen  2006  Vest-Brøndby            1:01.31   
12  Liva Gottrup Sørensen  2006  Vest-Brøndby            1:01.85   
13  Kathrine Holm  2005  Vest-Brøndby            1:03.39   
14  Rebecca Loft Helms  2006  Vest-Brøndby            1:05.18   
15  Natascha Packert-Frandsen  2005  Vest-Brøndby            1:05.36   
16  Marie Hyldebrandt-Larsen  2006  Hvidovre Svømme Klub            1:06.91   
17  Mathilde Lindgren Berger  2006  Hvidovre Svømme Klub            1:06.98   
18  Selina Koch-Mathews  2005  Vest-Brøndby            1:09.33   
Maica Jensen  2006  Hvidovre Svømme Klub            DNS   
                     
 
Løb 9, 50m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2007-2015 
 
Plac.  Navn  Født  Klub            Opnået  Status 











 
Maya Amstrup Riis  2007  Vest-Brøndby            1:15.75   
                     
 
Løb 10, 50m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 2001-2002 
 
Plac.  Navn  Født  Klub            Opnået  Status 











 
Elia Latta  2002  Hvidovre Svømme Klub            33.91   
                     
 
Løb 10, 50m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 2003-2004 
 
Plac.  Navn  Født  Klub            Opnået  Status 











 
Oscar Cleemann  2003  Hvidovre Svømme Klub            36.83   
Daniel Bornhøft Nielsen  2004  Vest-Brøndby            41.28   
Oskar Bondo Siegumfeldt  2004  Hvidovre Svømme Klub            41.87   
Marius Kjær Hoelgaard  2004  Hvidovre Svømme Klub            41.94   
Jaime Mass Pedersen  2004  Hvidovre Svømme Klub            45.96   
Josef Kindy  2003  Hvidovre Svømme Klub            48.12   
Esben Rasmussen  2004  Vest-Brøndby            49.04   
William Mitchell  2004  Vest-Brøndby            49.48   
Kevin L. Henningsen  2004  Hvidovre Svømme Klub            50.58   
10  Johan Rothaus Ølykke  2004  Hvidovre Svømme Klub            52.20   
11  Villads Lund Larsen  2004  Hvidovre Svømme Klub            53.35   
12  Cassius Arbo Christensen  2003  Vest-Brøndby            53.54   
13  Bertram Toldhwoss Aunshol  2004  Hvidovre Svømme Klub            56.41  MD1 
                     
 
Løb 10, 50m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 2005-2006 
 
Plac.  Navn  Født  Klub            Opnået  Status 











 
Ditlev Queitsch  2006  Vest-Brøndby            47.28   
Magnus Steen Andersen  2006  Vest-Brøndby            48.40   
Gustav Steen Andersen  2006  Vest-Brøndby            51.31   
Peter Cleemann  2005  Hvidovre Svømme Klub            53.61   
Sebastian Egenhardt  2006  Vest-Brøndby            55.40   
Bertram Bjørn Krebs  2005  Hvidovre Svømme Klub            55.85   
Hugo Haakansson  2006  Vest-Brøndby            56.41  MD2 
Albert Poulsen  2005  Hvidovre Svømme Klub            DNS   
Christoffer Sander  2005  Hvidovre Svømme Klub            DNS   
Zakarias Holmegaard  2005  Hvidovre Svømme Klub            DNS   
                     
 
Løb 11, 200m Medley Damer, Finaler Årg. 2003-2004 
 
Plac.  Navn  Født  Klub            Opnået  Status 











 
Sofie Bak  2003  Hvidovre Svømme Klub            3:39.39   
                     
 
Løb 12, 200m Medley Herrer, Finaler Årg. 2001-2002 
 
Plac.  Navn  Født  Klub            Opnået  Status 











 
Anders Skousen  2002  Hvidovre Svømme Klub            3:10.00   
Elia Latta  2002  Hvidovre Svømme Klub            3:10.17   
                     
 
Løb 13, 50m Rygsvømning Damer, Finaler Årg. 2003-2004 
 
Plac.  Navn  Født  Klub            Opnået  Status 











 
Marie Reno Bernack  2003  Hvidovre Svømme Klub            45.25   
Emma Bruhn  2003  Hvidovre Svømme Klub            47.85   
Ida Lynge Bentved  2003  Vest-Brøndby            48.20   
Karla Banke Mathisen  2003  Vest-Brøndby            50.39   
Mathilde Bennetzen  2004  Vest-Brøndby            51.96  MD2 
Amalie Nissov-Johannsen  2003  Vest-Brøndby            54.12   
Signe Henriksen  2004  Vest-Brøndby            55.17   
Lykke Gøttrup Jensen  2004  Vest-Brøndby            57.79   
Emilie Prytz Tillisch  2004  Hvidovre Svømme Klub            1:18.31   
                     
 
Løb 13, 50m Rygsvømning Damer, Finaler Årg. 2005-2006 
 
Plac.  Navn  Født  Klub            Opnået  Status 











 
Malou Nielsen  2005  Hvidovre Svømme Klub            51.40   
Josefine Staudt  2005  Vest-Brøndby            51.96  MD1 
Alma Gotfredsen  2005  Vest-Brøndby            58.67   
Filippa Jasmia Skikkild  2005  Hvidovre Svømme Klub            59.78  MD1 
Liva Gottrup Sørensen  2006  Vest-Brøndby            59.78  MD2 
Natascha Packert-Frandsen  2005  Vest-Brøndby            59.82   
Lærke Dann-Nielsen  2005  Hvidovre Svømme Klub            1:00.04   
Ida Jacobsen  2005  Vest-Brøndby            1:00.83   
Gaia Kruse  2005  Hvidovre Svømme Klub            1:02.44   
10  Marie Nissov-Johansen  2006  Vest-Brøndby            1:03.67   
11  Rebecca Loft Helms  2006  Vest-Brøndby            1:03.93   
12  Caroline Svane  2005  Vest-Brøndby            1:04.49   
13  Alberte K. Andersen  2006  Vest-Brøndby            1:07.49   
14  Kathrine Holm  2005  Vest-Brøndby            1:07.96   
15  Mathilde Lindgren Berger  2006  Hvidovre Svømme Klub            1:11.46   
16  Selina Koch-Mathews  2005  Vest-Brøndby            1:11.70   
Marie Hyldebrandt-Larsen  2006  Hvidovre Svømme Klub            DNS   
                     
 
Løb 13, 50m Rygsvømning Damer, Finaler Årg. 2007-2015 
 
Plac.  Navn  Født  Klub            Opnået  Status 











 
Maya Amstrup Riis  2007  Vest-Brøndby            1:04.85   
                     
 
Løb 14, 50m Rygsvømning Herrer, Finaler Årg. 2001-2002 
 
Plac.  Navn  Født  Klub            Opnået  Status 











 
Mathias Berner Jensen  2002  Hvidovre Svømme Klub            40.66   
                     
 
Løb 14, 50m Rygsvømning Herrer, Finaler Årg. 2003-2004 
 
Plac.  Navn  Født  Klub            Opnået  Status 











 
Oscar Cleemann  2003  Hvidovre Svømme Klub            43.98   
Daniel Bornhøft Nielsen  2004  Vest-Brøndby            47.83   
Jaime Mass Pedersen  2004  Hvidovre Svømme Klub            52.78   
William Mitchell  2004  Vest-Brøndby            53.52   
Josef Kindy  2003  Hvidovre Svømme Klub            55.71   
Esben Rasmussen  2004  Vest-Brøndby            56.39   
Cassius Arbo Christensen  2003  Vest-Brøndby            57.03   
Johan Rothaus Ølykke  2004  Hvidovre Svømme Klub            58.68   
Bertram Toldhwoss Aunshol  2004  Hvidovre Svømme Klub            59.03   
10  Villads Lund Larsen  2004  Hvidovre Svømme Klub            1:06.52   
                     
 
Løb 14, 50m Rygsvømning Herrer, Finaler Årg. 2005-2006 
 
Plac.  Navn  Født  Klub            Opnået  Status 











 
Ditlev Queitsch  2006  Vest-Brøndby            54.53   
Bertram Bjørn Krebs  2005  Hvidovre Svømme Klub            55.30   
Sebastian Egenhardt  2006  Vest-Brøndby            55.96   
Magnus Steen Andersen  2006  Vest-Brøndby            56.19   
Gustav Steen Andersen  2006  Vest-Brøndby            58.86   
Peter Cleemann  2005  Hvidovre Svømme Klub            1:02.14   
Hugo Haakansson  2006  Vest-Brøndby            DNS   
                     
 
Løb 17, 50m Brystsvømning Damer, Finaler Årg. 2003-2004 
 
Plac.  Navn  Født  Klub            Opnået  Status 











 
Sofie Bak  2003  Hvidovre Svømme Klub            51.08   
Lykke Fang  2003  Hvidovre Svømme Klub            52.39   
Marie Reno Bernack  2003  Hvidovre Svømme Klub            53.23   
Amalie Nissov-Johannsen  2003  Vest-Brøndby            54.97   
Karla Banke Mathisen  2003  Vest-Brøndby            56.03   
Emma Bruhn  2003  Hvidovre Svømme Klub            57.84   
Signe Henriksen  2004  Vest-Brøndby            58.90   
Lili Young Iversen  2004  Hvidovre Svømme Klub            59.50   
Mikkeline Poulsen  2004  Vest-Brøndby            59.91   
10  Mathilde Bennetzen  2004  Vest-Brøndby            1:00.35   
11  Lykke Gøttrup Jensen  2004  Vest-Brøndby            1:03.84   
                     
 
Løb 17, 50m Brystsvømning Damer, Finaler Årg. 2005-2006 
 
Plac.  Navn  Født  Klub            Opnået  Status 











 
Josefine Staudt  2005  Vest-Brøndby            58.87   
Ida Jacobsen  2005  Vest-Brøndby            1:04.94   
                     
 
Løb 18, 50m Brystsvømning Herrer, Finaler Årg. 2003-2004 
 
Plac.  Navn  Født  Klub            Opnået  Status 











 
Oskar Bondo Siegumfeldt  2004  Hvidovre Svømme Klub            54.88   
Daniel Bornhøft Nielsen  2004  Vest-Brøndby            56.47   
Esben Rasmussen  2004  Vest-Brøndby            1:03.02   
Cassius Arbo Christensen  2003  Vest-Brøndby            1:05.91   
William Mitchell  2004  Vest-Brøndby            1:06.31   
Kasper Kusk  2003  Hvidovre Svømme Klub            1:11.89   
Villads Lund Larsen  2004  Hvidovre Svømme Klub            1:37.79   
                     
 
Løb 18, 50m Brystsvømning Herrer, Finaler Årg. 2005-2006 
 
Plac.  Navn  Født  Klub            Opnået  Status 











 
Sebastian Egenhardt  2006  Vest-Brøndby            1:14.32   
                     
 
Løb 19, 100m Rygsvømning Damer, Finaler Årg. 2003-2004 
 
Plac.  Navn  Født  Klub            Opnået  Status 











 
Ida Lynge Bentved  2003  Vest-Brøndby            1:48.57   
Sofie Bak  2003  Hvidovre Svømme Klub            1:50.90   
Mathilde Bennetzen  2004  Vest-Brøndby            1:59.65   
Signe Henriksen  2004  Vest-Brøndby            2:08.01   
Mikkeline Poulsen  2004  Vest-Brøndby            2:22.15   
                     
 
Løb 19, 100m Rygsvømning Damer, Finaler Årg. 2005-2006 
 
Plac.  Navn  Født  Klub            Opnået  Status 











 
Malou Nielsen  2005  Hvidovre Svømme Klub            1:52.74   
Josefine Staudt  2005  Vest-Brøndby            1:56.42   
Natascha Packert-Frandsen  2005  Vest-Brøndby            2:08.56   
Alma Gotfredsen  2005  Vest-Brøndby            2:10.19   
Liva Gottrup Sørensen  2006  Vest-Brøndby            2:11.85   
Ida Jacobsen  2005  Vest-Brøndby            2:15.40   
Rebecca Loft Helms  2006  Vest-Brøndby            2:22.83   
Caroline Svane  2005  Vest-Brøndby            2:25.25   
Kathrine Holm  2005  Vest-Brøndby            2:27.65   
10  Alberte K. Andersen  2006  Vest-Brøndby            2:31.07   
11  Marie Nissov-Johansen  2006  Vest-Brøndby            2:36.81   
12  Selina Koch-Mathews  2005  Vest-Brøndby            2:46.05   
                     
 
Løb 19, 100m Rygsvømning Damer, Finaler Årg. 2007-2015 
 
Plac.  Navn  Født  Klub            Opnået  Status 











 
Maya Amstrup Riis  2007  Vest-Brøndby            2:31.73   
                     
 
Løb 20, 100m Rygsvømning Herrer, Finaler Årg. 2003-2004 
 
Plac.  Navn  Født  Klub            Opnået  Status 











 
Oscar Cleemann  2003  Hvidovre Svømme Klub            1:36.88   
Marius Kjær Hoelgaard  2004  Hvidovre Svømme Klub            1:47.63   
Daniel Bornhøft Nielsen  2004  Vest-Brøndby            1:52.58   
Cassius Arbo Christensen  2003  Vest-Brøndby            2:05.75   
Esben Rasmussen  2004  Vest-Brøndby            2:06.39   
Bertram Toldhwoss Aunshol  2004  Hvidovre Svømme Klub            2:06.91   
                     
 
Løb 20, 100m Rygsvømning Herrer, Finaler Årg. 2005-2006 
 
Plac.  Navn  Født  Klub            Opnået  Status 











 
Ditlev Queitsch  2006  Vest-Brøndby            2:00.80   
Magnus Steen Andersen  2006  Vest-Brøndby            2:01.34   
Gustav Steen Andersen  2006  Vest-Brøndby            2:04.92   
Sebastian Egenhardt  2006  Vest-Brøndby            2:11.00   
Peter Cleemann  2005  Hvidovre Svømme Klub            2:21.81   
Hugo Haakansson  2006  Vest-Brøndby            DNS   
                     
 
Løb 21, 200m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2003-2004 
 
Plac.  Navn  Født  Klub            Opnået  Status 











 
Frida Hvirring Kragh  2004  Hvidovre Svømme Klub            3:15.74   
Lili Young Iversen  2004  Hvidovre Svømme Klub            3:29.25   
                     
 
Løb 23, 100m Medley Damer, Finaler Årg. 2003-2004 
 
Plac.  Navn  Født  Klub            Opnået  Status 











 
Karla Banke Mathisen  2003  Vest-Brøndby            1:47.51   
Amalie Nissov-Johannsen  2003  Vest-Brøndby            1:53.18   
Ida Lynge Bentved  2003  Vest-Brøndby            1:56.40   
Mathilde Bennetzen  2004  Vest-Brøndby            1:57.91   
Signe Henriksen  2004  Vest-Brøndby            2:02.90   
Lykke Gøttrup Jensen  2004  Vest-Brøndby            2:10.53   
Mikkeline Poulsen  2004  Vest-Brøndby            2:20.82   
                     
 
Løb 23, 100m Medley Damer, Finaler Årg. 2005-2006 
 
Plac.  Navn  Født  Klub            Opnået  Status 











 
Ida Jacobsen  2005  Vest-Brøndby            2:03.77   
Josefine Staudt  2005  Vest-Brøndby            2:04.79   
                     
 
Løb 24, 100m Medley Herrer, Finaler Årg. 2001-2002 
 
Plac.  Navn  Født  Klub            Opnået  Status 











 
Andreas Gammelgaard  2002  Hvidovre Svømme Klub            1:26.67   
Anders Skousen  2002  Hvidovre Svømme Klub            1:27.32   
Tor Ejrnæs  2002  Hvidovre Svømme Klub            1:27.50   
Mathias Berner Jensen  2002  Hvidovre Svømme Klub            1:32.03   
                     
 
Løb 24, 100m Medley Herrer, Finaler Årg. 2003-2004 
 
Plac.  Navn  Født  Klub            Opnået  Status 











 
Daniel Bornhøft Nielsen  2004  Vest-Brøndby            1:59.37   
William Mitchell  2004  Vest-Brøndby            2:08.21   
Esben Rasmussen  2004  Vest-Brøndby            2:10.88   
Cassius Arbo Christensen  2003  Vest-Brøndby            2:17.01   
                     
 
Løb 24, 100m Medley Herrer, Finaler Årg. 2005-2006 
 
Plac.  Navn  Født  Klub            Opnået  Status 











 
Sebastian Egenhardt  2006  Vest-Brøndby            2:22.22   
                     
 
Løb 25, 200m Brystsvømning Damer, Finaler Årg. 2003-2004 
 
Plac.  Navn  Født  Klub            Opnået  Status 











 
Frida Hvirring Kragh  2004  Hvidovre Svømme Klub            3:55.59   
                     
 
Løb 30, 400m Medley Herrer, Finaler Årg. 2001-2002 
 
Plac.  Navn  Født  Klub            Opnået  Status 











 
Tor Ejrnæs  2002  Hvidovre Svømme Klub            6:41.91   
Andreas Gammelgaard  2002  Hvidovre Svømme Klub            6:53.83   
                     
 
Løb 31, 400m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2003-2004 
 
Plac.  Navn  Født  Klub            Opnået  Status 











 
Mie Bidsted Hansen  2003  Hvidovre Svømme Klub            6:42.04   
                     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.22.07  Udskriftsdato  09 november 2014 
Licens til Hvidovre Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  20:29